Winkelwagen

Kalender

Van Nederland tot aan Frankrijk of van België tot aan Spanje. 
Kijk hier waar onze profs in actie komen dit seizoen.

Januari

26.01

Trofeo Calvia (1.1)

Wegploeg

27.01

Trofeo Serra de Tramuntana (1.1)

Wegploeg

28.01

Trofeo Pollença - Port d' Andratx (1.1)

Wegploeg

29.01

Trofeo Alcudia - Port D' Alcudia (1.1)

Wegploeg

30.01

Trofeo Playa de Palma - Palma (1.1)

Wegploeg

Februari

26.02

Challenge Baracchi
Community

Maart

01.03

Le Samyn (1.1)

Wegploeg

06.03

Visit Friesland Elfsteden Race (1.2)

Wegploeg

13.03

Albert Achterhes Profronde van Drenthe (1.1)

Wegploeg

17.03 - 20.03

Olympia's Tour (2.2)

Wegploeg

April

02.04

Volta Limburg Classic (1.1)

Wegploeg

06.04

Scheldeprijs (1.Pro)

Wegploeg

08.04

D6Cycling Night

Baanploeg

09.04

Omloop van de Braakman (Nationaal)

Wegploeg

15.04 - 17.04

Belgian Open Track Meeting
Baanploeg

16.04

Arno Wallaard Memorial (1.2)

Wegploeg

21.04 - 24.04

UCI Track Cycling Nations Cup Glasgow
Baanploeg

24.04

Rutland-Melton CiCLE Classic (1.2)

Wegploeg

30.04

PWZ Zuidenveld Tour (1.2)

Wegploeg

Mei

01.05

Community

07.05

Ronde van Overijssel (1.2)

Wegploeg

08.05

Ton Dolmans Trofee (Nationaal)

Wegploeg

12.05 - 15.05

UCI Track Cycling Nations Cup Milton
Baanploeg

15.05

Simac Omloop der Kempen (Nationaal)

Wegploeg

17.05

Ruddervoorde Koerse (Nationaal)

Wegploeg

21.05

Veenendaal-Veenendaal Classic (1.1)

Wegploeg

22.05

Antwerp Port Epic (1.1)

Wegploeg

25.05 - 29.05

Flèche du Sud (2.2)

Wegploeg

Juni

04.06

Heylen Vastgoed Heistse Pijl (1.1)

Wegploeg

06.06

Ronde van Limburg (1.1)

Wegploeg

08.06 - 12.06

ZLM Tour (2.Pro)

Wegploeg

15.06 - 19.06

Baloise Belgium Tour (2.Pro)

Wegploeg

22.06

Halle-Ingooigem (1.1)

Wegploeg

24.06

Nederlands Kampioenschap

Wegploeg

26.06

Belgisch Kampioenschap

Wegploeg

Juli

16.07

Slag om Norg (1.1)

Wegploeg

18.07

Grand Prix Cerami (1.1)

Wegploeg

25.07

Grote Prijs Raf Jonckheere (Nationaal)

Wegploeg

29.07 - 01.08

Kreiz Breizh Elites (2.2)

Wegploeg

Augustus

07.08

GP Jef Scherens/Rondom Leuven (1.1)

Wegploeg

11.08 - 16.08

Europees Kampioenschap
Baanploeg

14.08

La Polynormande (1.1)

Wegploeg

21.08

Schaal Sels Merksem/ Johan Museeuw Classic (1.1)

Wegploeg

23.08

Egmont Cycling Race (1.1)

Wegploeg

24.08

Druivenkoers - Overijse (1.1)

Wegploeg

27.08

Omloop Mandel-Leie-Schelde-Meulebeke (Nationaal)

Wegploeg

28.08

Ronde van de Achterhoek (1.2)

Wegploeg

31.08

Stadsprijs Geraardsbergen (Nationaal)

Wegploeg

September

04.09

Omloop van Valkenswaard (Nationaal)

Wegploeg

11.09

HLB van Daal Eurode Omloop (Nationaal)

Wegploeg

16.09

Kampioenschap van Vlaanderen (1.1)

Wegploeg

17.09

Primus Classic (1.Pro)

Wegploeg

18.09

Ronde van Midden-Brabant (Nationaal)

Wegploeg

20.09

Textielprijs Vichte (Nationaal)

Wegploeg

21.09

Omloop van het Houtland Middelkerke Lichtervelde (1.1)

Wegploeg

23.09

Zwevezele Koerse (Nationaal)

Wegploeg

Oktober

03.10

Sparkassen Münsterland Giro (1.Pro)

Wegploeg

04.10

Binche - Chimay - Binche (1.1)

Wegploeg

09.10

Memorial Rik van Steenbergen/Kempen Classic (1.1)

Wegploeg

12.10

Nationale Sluitingsprijs - Putte-Kapellen (Nationaal)

Wegploeg

12.10 - 16.10

Wereldkampioenschap

Baanploeg